Бързият влак София - Варна излезе от релсите
- Редактор: Ралица Тодорoва
- Коментари: 0
Временно е прекъснато движението на влаковете в участъка между гарите Реброво и Своге.
Бързият влак № 2601 от София за Варна е излязъл от релсите след гара Реброво с първата талига на локомотива от композицията.
Създадена е организация за изтегляне на вагоните с друг локомотив. Причините за инцидента се изясняват, съобщи БДЖ.
Във влака са пътували около 100 пътника, които вече са придвижени с последния вагон от композицията до гарата в Реброво.
Националният железопътен превозвач ще осигури превоз с автобуси между Реброво и Своге за пътниците от всички преминаващи влакове до възстановяването на движението в участъка.

























Системно източване превръща езерото Текето в блато
Моторист загина на булевард „България“
Илияна Йотова: България държи златна карта
Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...