Банкомат изчезна в Банско!

0
Това е трети банкомат, изтръгнат през последните два месеца в тази част на страната
Това е трети банкомат, изтръгнат през последните два месеца в тази част на страната

Машината, намираща се във фоайето на банка ДСК в курортното градче, е била вързана от неизвестни апаши за джип и изтръгната, предаде БГНЕС.

В района има засилено полицейско присъствие. Полицейски патрули има на главен път Е-79, на входа на Благоевград и на пътен възел Симитли, където се слива с пътя от Банско. Специализиран автомобил на спецотряд за издирване и задържане е на входа на зимния курорт.

Това е трети банкомат, изтръгнат през последните два месеца в тази част на страната. Преди месец и половина това сполетя с. Гърмен, а в началото на декември - Дупница. И трите банкомата са собственост на ДСК.

Досега не е разкрит нито един от грабежите.

Източник: БГНЕС
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари