Българин се обеси заради световното по футбол
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 0

Мъж е бил открит обесен в Градската градина в Шумен, съобщи Дарик радио. Сигналът за инцидента е подаден около 8:00 часа тази сутрин.
Тялото е намерено в източната част на парка в района на автогарата. По непотвърдена информация мъжът е бил около 50-годишен и се е занимавал с търговия.
Таксиметрови шофьори разказват, че вероятната причина за самоубийството е голяма сума пари, заложени на среща от Световното първенство по футбол. Причините се изясняват.























Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия