Българин се обеси заради световното по футбол

0
Българин се обеси заради световното по футбол

Мъж е бил открит обесен в Градската градина в Шумен, съобщи Дарик радио. Сигналът за инцидента е подаден около 8:00 часа тази сутрин.

Тялото е намерено в източната част на парка в района на автогарата. По непотвърдена информация мъжът е бил около 50-годишен и се е занимавал с търговия.

Таксиметрови шофьори разказват, че вероятната причина за самоубийството е голяма сума пари, заложени на среща от Световното първенство по футбол. Причините се изясняват.

Източник: DarikNews
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари