Баба даде 14 000 лева на ало измамници
- Редактор: Ралица Тодорoва
- Коментари: 2

Жителка на Свиленград на 71-годишна възраст е станала жертва на измамници, съобщи ОД на МВР - Хасково.
Жената посетила полицейското управление и заявила, че е била измамена по схемата "пари за операция на близък роднина".
Потърпевшата споделила, че в телефонния разговор не успяла да разбере за кой родственик й искали пари за спешна операция. Въпреки това обаче събрала наличните си пари и злато. Следвайки инструкциите на измамниците, оставила в междублоковото пространство на улица "Ген. Скобелев" 14 000 лева, 2 златни пръстена и гривна.
След като разбрала, че е подведена, сигнализирала в РУ - Свиленград. Работата по образуваното досъдебно производство продължава.






















Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия