Заловиха българин при обир на жилище в Австрия
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Полицията във Виена е заловила 37-годишен българин и 21-годишен босненски гражданин за кражба с взлом в еднофамилно жилище в Долна Австрия, съобщава БГНЕС.
Крадците са успели да проникнат в жилището през прозореца на банята, като са го отворили с помощта на отвертка.
Полицаите са иззели откраднатите от извършителите бижута и отвертката. Разследващите смятат, че двамата мъже са свързани и с други взломни кражби, извършени по-рано.























Моторист загина на булевард „България“
Илияна Йотова: България държи златна карта
Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“