Анархисти и журналисти се сбиха в пряко предаване
- Редактор: Антония Петрова
- Коментари: 0
Екшън в гръцка телевизия.
Инцидент прекъсна прякото излъчване на гръцката обществена телевизия, съобщава Нова телевизия.
Група анархисти от организацията "Рубикон" нахлуха в ефирното студио по време на юбилейно излъчване на новините.
По това време гост на водещия била бившият лидер на гръцката комунистическа партия Лиани Канели.
Стигнало се до сбиване между анархистите и журналистите в студиото. Но нищо от това не е излязло в ефир, тъй като излъчването е било прекъснато почти веднага.
Едва след възстановяване на ефира водещият обяснил какво се е случило.























Калин Янакиев: Ветото върху санкциите срещу Русия е позор
Системно източване превръща езерото Текето в блато
Моторист загина на булевард „България“
Илияна Йотова: България държи златна карта
Моторист загина на булевард „България“