33-годишен скочи от кола при 100 км/ч
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 0

33-годишният мъж се е премятал няколко пъти по банкета край пътя. Към 10 часа той е приет в МБАЛ-Благоевград с комоцио, охлузвания, правят му се изследвания и скенер.
Случаят е поет от полицията. Близките на пострадалия са в шок от неадекватните му действия. Няма информация защо мъжът е скочил от автомобила. При идването на линейката той буйствал. Взимал е наркотици и е изпаднал в абстиненция. Без опасност за живота е, съобщи Даниел Петров от пресцентъра на МБАЛ-Благоевград.























Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия