Зверски побой в училище

7
В разградската гимназия "Шандор Петьофи" това било ежедневие
В разградската гимназия "Шандор Петьофи" това било ежедневие Снимка: Г.Д.

Ученик е бил зверски пребит в Професионалната техническа гимназия "Шандор Петьофи" в Разград, съобщи приятел на момчето, което е било налагано с юмруци и ритано.

Той е изпратил и снимка за рубриката „Моята новина“ на Нова телевизия.

„Това е поредно сбиване в ПТГ "Шандор Петьофи" . "Такива случки са ежедневие в гимназията и на никого не му прави впечатление ужасяващото и ненормално отношение на учениците помежду им“, споделя Г. Д.

Източник: Нова Телевизия
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари