Зверски побой в училище
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 9

Ученик е бил зверски пребит в Професионалната техническа гимназия "Шандор Петьофи" в Разград, съобщи приятел на момчето, което е било налагано с юмруци и ритано.
Той е изпратил и снимка за рубриката „Моята новина“ на Нова телевизия.
„Това е поредно сбиване в ПТГ "Шандор Петьофи" . "Такива случки са ежедневие в гимназията и на никого не му прави впечатление ужасяващото и ненормално отношение на учениците помежду им“, споделя Г. Д.






















Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия