Зрелищна катастрофа с БМВ в София
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Зрелищна катастрофа е станала в района на Руски паметник около 1 часа след полунощ.
Снимки от инцидента са публикувани от Ивайло Велинов във фейсбук групата "Забелязано в София". На тях се вижда, че колата се е обърнала странично и се е спряла в крайпътен стълб. В близост до нея се намира розово рекламно колело. Засега не е ясно какви са причините за катастрофата, пише Dir.bg.
По непотвърдена информация шофьорът е бил прегледан в "Пирогов" и е в добро състояние. Той се отървал само със счупена ръка.
По думите на очевидци, в колата е имало трима души - двама младежи и девойка.
След инцидента на мястото останал само шофьорът.



























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра