Жена скочи от терасата на апартамента си заради пожар
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0

65-годишна жена от Омуртаг скочи от терасата на апартамента си, който се намирал на първи етаж в кооперацията.
Причина за това станал пожар, който избухнал в жилището , информират от ОД на МВР Търговище.
Според огнеборците, огънят е тръгнал от общите части на приземния етаж на сградата. Пламъците са засегнали три гарсониери и един гараж. Изгорели са електрическата инсталация, електрическите табла, опушени са стълбищните площадки.
65-годишната жена е приета за лечение в болницата в Търговище. Лекарите са констатирали фрактура на ръката, няма опасност за живота й. При пожара не са пострадали други хора.
По случая е образувано досъдебно производство























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...