Заляха с киселина четири американки в Марсилия
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Четири млади американски туристки са били нападнати с киселина на главната железопътна гара на Марсилия от жена, която е задържана, съобщи прокуратурата на южния френски град, цитирана от Асошиейтед прес, предаде БТА.
Две от туристките са получили рани по лицето, а на едната е засегнато едното око. И четирите туристки, които са на възраст между 20 и 30 години, са приети в болница, две от тях в състояние на шок.























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК