Всички, които са имали контакт с Григор Димитров - под карантина

0
Решението е взето на извънредно заседание на Областния кризисен щаб
Решението е взето на извънредно заседание на Областния кризисен щаб Снимка: БГНЕС

Всички контактни лица от първа линия с тенисиста Григор Димитров се поставят под карантина в Хасково,предава БНР 

Това реши на извънредно заседание Областният кризисен щаб.

Председателят му, областният управител Стефка Здравкова каза, че не се предвижда масово тестване на контактните.

Проби ще бъдат взимани само на хората със симптоми.

Дори и при отрицателен резултат за коронавирус, те ще останат под 14-дневна карантина.

От днес лабораторията към Първа поликлиника започва да прави PCR тестове.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари