Всички, които са имали контакт с Григор Димитров - под карантина
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

Всички контактни лица от първа линия с тенисиста Григор Димитров се поставят под карантина в Хасково,предава БНР
Това реши на извънредно заседание Областният кризисен щаб.
Председателят му, областният управител Стефка Здравкова каза, че не се предвижда масово тестване на контактните.
Проби ще бъдат взимани само на хората със симптоми.
Дори и при отрицателен резултат за коронавирус, те ще останат под 14-дневна карантина.
От днес лабораторията към Първа поликлиника започва да прави PCR тестове.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат