Володя Сурдов с плакет за футболни заслуги

5
Бившият елитен съдия излезе от голямата игра с последно дежурство като делегат на мача „Дунав“-“Спартак“
Бившият елитен съдия излезе от голямата игра с последно дежурство като делегат на мача „Дунав“-“Спартак“ Снимка: в. "Утро"

С почетен плакет за заслугите му към българския футбол бе удостоен Володя Сурдов от БФС

Бившият елитен съдия излезе от голямата игра с последно дежурство като делегат на мача „Дунав“-“Спартак“ /Варна/, пише вестник "Утро"

„Пожелавам ти силно здраве, лично и семейно щастие. Не си казваме дори „довиждане“, защото винаги ще останеш част от нас. Благодаря ти за екипната работа, в която вложи цялото си сърце на изключително отговорен човек“, каза шефът на Областния футболен съвет Димитър Димитров-Кулеманс, който му връчи плакета.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари