Вижте най-шантавата кола, която показа Toyota

0

През XXI век сме свикнали колите, които караме, да са изтънчени, красиви и с много екстри.

Toyota обаче прави радикална промяна с най-новата си концепция, дебютирала на авто шоуто в Токио.

Toyota Kikai не само няма екстри, тя е абсолютно най-шантавата кола, която бихте могли да видите по улиците.

Както ще видите от снимките, новата Toyota е изцяло проектирана, така че да показва възможно най-много чаркове.

Вместо всички машинарии да са скрити под лъскави капаци, както при новите модели автомобили, тук те са на показ – амортисьори, тръби, кабели, бутала и всичко останало е на такова място, че да може да му се насладите.

Идеята на Toyota е да покаже красотата зад това чудо на техниката, наречено кола, с което ние сме свикнали и имаме за даденост.

При Toyota Kikai шофьорът е поставен в средата на купето, а освен за него, вътре има място само за още двама души.

Автомобилът няма никакви екстри и всъщност всички датчици са физически – няма да намерите дигитални такива.

Все още не се знае дали тази концепция някога ще се появи на пазара, но с име като Kikai [„машина“ на японски] едно е ясно – това е една истинска кола.

Източник: SMART NEWS
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Умната жена ще приготви нещо за ядене на мъжа си, дори когато са скарани.

Умният мъж ще си помисли дали да го яде...

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари