Въздушна тревога е обявена в цяла Украйна

1
Нанесени бяха удари по Харков, Лвов и Одеса
Нанесени бяха удари по Харков, Лвов и Одеса Снимка: БТА / АП

Нанесени бяха удари по Харков, Лвов и Одеса

Експлозии се чуват тази сутрин в Киев, съобщи днес кметът на украинската столица Виталий Кличко, цитиран от Франс прес и БТА.

По-рано днес бяха нанесени удари и по други украински градове, като бе обявена въздушна тревога в цяла Украйна.

Нанесени бяха удари по Харков, Лвов и Одеса, съобщават украинските власти.

В Киев интензивно работи украинската система за противовъздушна отбрана, се казва в съобщение на Виталий Кличко в комуникационното приложение "Телеграм". Кличко заяви, че петима души са ранени в украинската столица.

Съобщава се също за пожари в жилищна сграда и в склад в Киев.

Кметът на Харков Игор Терехов съобщи, че в ръководения от него град има един загинал и осем ранени вследствие на руските атаки.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!

Списък с коментари

  • 7
    2
    45u45uy
    Дано руснаците да им вземат излаза на Черно Море скоро и към края на войната Румъния, Унгария, Полша и Беларус си разграбят украинските земи докато от тях остане нещо с размерите на Австрия, толкова им стига.
  • 11
    1
    123
    Напред, братлета ! Изнасяйте сащ и нацизма по-далеко от нас.
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Умната жена ще приготви нещо за ядене на мъжа си, дори когато са скарани.

Умният мъж ще си помисли дали да го яде...

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари