Въоръжен грабеж в клон на "Изипей" в Разлог
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Въоръжен грабеж вдигна на крак полицаите от Разлог.
Маскирани и въоръжени мъже нахлули в офис на Easy pay и задигнаха метална каса с пари, заплашили служителите с пистолет и избягали, но шокът, които преживели служителите е голям.
По информация на Pirinsko.com са задигнати 20 000 лева от офиса на Easy Pay, намиращ се до болницата в Разлог.
По информация на БНТ сумата е 5 000 лева. По думите на служителя в клона, който е бил на работа по това време, двамата насочили оръжие към него и поискали да им даде цялата налична сума, която имало в офиса.
Извършителите не са били маскирани, избягали са за секунди, разказа служителят. Според него крадците не са местни, тъй като говорели с различен акцент и диалект.
Органите на реда са завардили всички входове и изходи на града. Издирват се трима души.























Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия