Вандали потрошиха 30 коли в автоморга в Разград

0
По случая се води разследване
По случая се води разследване Снимка: МВР / архив

Вандали потрошиха 30 автомобила в автоморга в Разград, съобщиха от ОД на МВР - Разград.

Автоморгата се намира в ж.к. "Орел".

Между 12 и 17 часа на 7 септември са строшени предните стъкла на колите. Нанесените щети за 42-годишния собственик на обекта са в процес на изясняване.

Води се досъдебно производство по чл.216, ал.1 от НК.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари