Валери Симеонов: bTV се е превърнала в “Божков ТВ”
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 4

Председателят на Национален фронт за спасение на България и заместник-председател на парламента Валери Симеонов с остра критика по отношение на телевизия bTV.
В свое интервю за сайта “ПИК” Симеонов заявява, че bTV се е превърнала в “Божков ТВ”.
Като аргументи в подкрепа на тезата си председателят на НФСБ излага, че всеки ден в телевизията се обсъждала темата за акциите на “Левски” и записите, които Божков пускал от Дубай.
Симеонов посочва още, че именно, защото това била медията на олигарсите, се стигнало до там Антон Хекимян и шефът на новините Венелин Петков да откажат в края на миналата година трибуна на братята Найденови, които излязоха с данни за престъпления, вършени от Васил Божков.
В края на интервюто си Симеонов допълва, че вече е подал сигнал до прокуратурата, в който е посочил всичко това.
























Община Русе приема нова такса за смет на принципа...
Пенчо Милков отхвърли идеята за безплатен транспорт на...
Община Русе приема нова такса за смет на принципа...
Пенчо Милков отхвърли идеята за безплатен транспорт на...
Пенчо Милков отхвърли идеята за безплатен транспорт на...