УМБАЛ Канев ни кани на "Хапка здраве"
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 1

Грижите ли се достатъчно добре за здравето си? Храните ли се здравословно? Искате ли започнете да го правите?
Заповядайте на 19 май (събота) от 11ч. в двора на УМБАЛ КАНЕВ АД, в непосредствена близост до детската площадка, където ще откриете нашия хепънинг на здравословното хранене.
„Хапка здраве“ е инициатива на УМБАЛ „Канев“ по случай 19 май – Европейския ден за борба със затлъстяването.
Какво ще откриете при нас?
„Хапка здраве“ е хепънинг на здравословното хранене, на който ще можете да се насладите на различни дегустации на здравословно приготвени храни, интересни спортни занимания и да се възползвате от възможността да изследвате безплатно кръвно налягане, кръвна захар, както и да се научите как правилно да дезинфекцирате ръцете си.
А за децата?
България е на 5-то място в Европа по затлъстяване сред децата, затова на тях ще бъде обърнато и специално внимание като се представят и интересни и здравословни детски ястия.
Ние ще Ви запознаем с нашите партньори и участници, както и с продукти и услугите, които предлагат те, обединени в името на общата кауза - здравословния начин на живот.
Научете нови интересни, вкусни и здравословни рецепти, подходящи за цялото семейство!
Включете се в различни спортни дейности – открийте нови хоби!
Разгледайте и опитайте множество здравословни продукти!
Научете как правилно да дезинфекцирате ръцете си!
Проверете общото си здравословно състояние с безплатни изследвания на място!
Здравето е във Вашите ръце!
Още предстоящи събития
-
Любо Киров представя нов албум с концерт в Русе
Харесвания: 0 | Коментари: 0 -
Дигитален асистент за менопауза представят на форум в Русе
Харесвания: 1 | Коментари: 0 -
Ретро парад събира класически автомобили в Русе
Харесвания: 1 | Коментари: 0 -
Подаряват кукления спектакъл "Везната на доброто" в Русе
Харесвания: 0 | Коментари: 0















Учители готвят ефективна национална стачка
Румен Радев поиска репресивна сила срещу джигитите
Учители готвят ефективна национална стачка
Диана Русинова: Държавата опъва чадър над джигитите, които...
Продуктите от малката потребителска кошница поевтиняват с...