Учениците от Великотърновска област излизат в грипна ваканция
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Учениците от Великотърновска област ще са в грипна ваканция от понеделник 28 януари заради повишената заболеваемост и големият брой отсъстващи ученици.
Това е решил Областният експертен съвет при Регионална здравна инспекция.
Неучебни са дните до 4 февруари включително, но на практика децата ще влязат в клас на 6 февруари, тъй като 5-ти е денят междусрочна ваканция.
В община Велико Търново детските градини ще продължат да работят при завишен контрол от страна на медицинските лица, казаха от местната администрация. Преценка на родителите е дали да водят малчуганите или да ги оставят вкъщи.























Калин Янакиев: Ветото върху санкциите срещу Русия е позор
Системно източване превръща езерото Текето в блато
Моторист загина на булевард „България“
Илияна Йотова: България държи златна карта
Моторист загина на булевард „България“