Трима души загинаха при земетресението в Япония
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Силно земетресение взе жертви в Япония.
Трима души са загинали, а около 40 са били ранени след трус с магнитуд 6,1.
Епицентърът е бил в префектура Осака. Трусът предизвика спиране на железопътния транспорт и няколко пожара.
170 хиляди домакинства останаха без ток, но ядрените електроцентрали в страната не са засегнати. Не беше издадено и предупреждение за опасност от цунами.
Към канцеларията на премиера Шиндзо Абе е създаден кризисен щаб. Прави се оценка на материалните щети.





























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия