Три сестри родиха в един ден и в една болница
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 1

Три сестри от щата Охайо родиха в един ден и в една болница под грижите на един лекар, съобщи Асошиейтед прес
Даниша Хейнс, Ариел Уилямс и Ашли Хейнс са родили в рамките на четири часа и половина на 3 юли в болницата в Мансфилд.
Шансовете за подобно съвпадение са 1 на 50 милиона, уточнява Novini.bg
Ражданията обаче са били индуцирани. Водилият ги д-р Едрой Макмилън отказа да коментира.
Първа е родила Ариел, която нарекла дъщеричката си Синсиър. Последвала Ашли със син - Ейдриън. Даниша завършила постижението с дъщеричката си Емри.
Даниша се зарече да празнуват рождените дни на децата поне два дена.























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...