Танцовите школи излязоха на протест
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Десетки представители на любителско изкуство застанаха под прозорците на здравното министерство, за да поискат от министър Костадин Ангелов залите да бъдат отново отворени.
Протестът идва, след призиви на представители на танцовото изкуство у нас и отворено писмо властите у нас да променят противоепидемичните мерки и да им позволят да работят. Протест има и във Варна, пише FROG NEWS.
Демонстрацията е под надслов “Протест: Изкуството е живот - душата на един народ”. Представители на различни организации се обявиха против двойния стандарт на властите у нас и противопоставянето на изкуството и спорта като дейности.























Системно източване превръща езерото Текето в блато
Моторист загина на булевард „България“
Илияна Йотова: България държи златна карта
Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...