Светльо Витков: Блокиране на пътища е най-деструктивното поведение за един протест
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 5

Блокиране на пътища, кръстовища и изнервяне на хората, които се придвижват с колите си, моторите и градския транспорт... е най-деструктивното поведение за един протест.
Това написа във фейсбук лидерът на "Глас Народен" Светльо Витков относно решението на протестиращите срещу правителството да блокират кръстовища.
Той добави, че действията им настройват попадналите в задръстването срещу организатори, протестиращи, както и срещу самия протест.
























Родители излизат на протест в Русе
Станислав Анастасов: Запорираха ми сметките, не мога да си...
Николай Радулов: Във Варна е лакомо за престъпници
Румъния прие проектозакон за сливане с Молдова
Държавата бави ремонта на булевард „България“