Спряха влака между гарите Русе и Разпределителна
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

От 1-ви май БДЖ въведе промени в движението на четири пътнически и пет крайградски пътнически влака
Причините за въведените промени са технологични, свързани с реорганизирането на обслужването в някои участъци на страната поради ограничителните мерки за пътуване като част от мерките срещу разпространението на COVID-19.
Променено е движението и на следните влакове:
Крайградският пътнически влак № 40213 от Русе разпределителна за Русе, който заминава от гара Русе разпределителна в 13:50 ч., няма да се движи през периода от 1-ви май до 4-и юни. По тази причина се удължава маршрутът на международния бърз влак № 463 от Русе за София, който ще заминава от гара Русе разпределителна в 13:55 ч.;
Крайградският пътнически влак № 40214 от Русе за Русе разпределителна, който заминава от гара Русе в 13:25 ч., няма да се движи през периода от 1-ви май до 4-и юни. По тази причина се удължава маршрутът на международния бърз влак № 462 от София за Русе, който ще заминава от гара Русе до гара Русе разпределителна в 13:17 ч.;
Актуална информация за движението на влаковете клиентите на БДЖ могат да получат от електронния пътеводител на официалната страница на дружеството (www.bdz.bg) и на националния информационен телефон 0700 10 200.






















Бизнесът обвини българите в мързел заради отказа им да...
Партията на Петер Мадяр разгроми Виктор Орбан на изборите
Партията на Петер Мадяр разгроми Виктор Орбан на изборите
Партията на Петер Мадяр разгроми Виктор Орбан на изборите
Партията на Петер Мадяр разгроми Виктор Орбан на изборите