Спират тока в Русе и Николово

0
Прекъсването ще засегне множество трафопостове и ще продължи от 8:30 до 16:30 часа на 22 май
Прекъсването ще засегне множество трафопостове и ще продължи от 8:30 до 16:30 часа на 22 май

Прекъсването ще засегне множество трафопостове и ще продължи от 8:30 до 16:30 часа на 22 май

Временни прекъсвания на електрозахранването ще има в село Николово и части от Русе на 22 май. Причината е планова профилактика на съоръженията за доставка на електроенергия, съобщиха от Електроразпределение Север.

Според бюлетина за плановите прекъсвания, на 22 май 2025 година, от 8:30 до 16:30 часа, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на град Русе, СТП "ГО Образцов чифлик", както и в село Николово – МТП "Батмиш 1 Николово", МТП "Батмиш 2 Николово", МТП "Липака 1 Николово", МТП "Липака Т 6 Николово", МТП "Липака Т 7 Николово", МТП "Мащерка Николово", МТП "Липака Т 2 Николово", МТП "Липака Т 3 Николово", МТП "Липака Т 4 Николово", СТП "ВП Автодрум Николово" и ТП "Помпена станция ВиК - Образцов чифлик".

Прекъсването ще засегне и всички битови абонати, захранвани от тези трафопостове, включително кабелни оператори за телевизия, помпени станции на „Водоснабдяване", ВЕИ и базови станции на мобилни оператори в посочения район.

В същия времеви интервал – от 8:30 до 16:30 часа, са възможни смущения в електрозахранването и в района на село Николово, както и в град Русе: ТП "Фазанария", ТП "Ферма за расови кучета", ТП "Труд", МТП "Брани", ТП "Дяловица" и ТП "Помощно стопанство СМК".

Продължават и плановите прекъсвания в село Борисово, започнали на 20 май. В периода 20-23 май 2025 година, от 8:30 до 16:30 часа, поради неотложни ремонтни дейности, няма да има ток в района на село Борисово, СТП "Т 3 Борисово" и няколко улици: "Вежен", "Св. Св. Кирил и Методий", "Мургаш", "Баба Тонка", "Илия Минев", "Алпинист", "Петко Рачев Славейков", "Явор", "Антим" и "Чардафон".

От енергоразпределителното дружество напомнят, че плановите прекъсвания са необходими за поддръжка на електропреносната мрежа и осигуряване на качествено и безопасно електрозахранване.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

No jokes added

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари