Спипаха мъж с наркотици край метеорологичната станция в Русе
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Притежание на наркотици разследват в Първо РУ.
Около 14:30 часа на 14 ноември екип на групата за охрана на обществения ред при Първо РУ, при рутинен обход е спрял и извършил проверка на две лица. Това е станало в района до метеорологичната станция на ул. "Флотска". Проверката е установила, че това са мъж на 23 г. и жена на 25 г., двамата от Русе, като мъжът е предал на полицаите намиращ се в него найлонов свитък със зелена суха тревна маса за която е заявил, че е марихуана.
Установеното от служителите на реда е документирано и е образувана преписка по описа на Първо РУ за извършено престъпление по чл. 354а, ал.5 от НК.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия