Спипаха чиновничка на КАТ с 10 лева подкуп
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0

Дългогодишна служителка на КАТ - Добрич беше хваната с подкуп.
В рамките на специализирана полицейска операция са задържани общо седем души.
В служителката, която приемала заявления за първоначална регистрация на автомобили, са открити 10 лева, информира Нова телевизия.
Парите са взети от нея като подкуп за бърза регистрация на моторно превозно средство.
Иззети са документи и компютърни конфигурации, съобщават от прокуратурата.
Ако вината на служителката се докаже, я грозят до шест години затвор и глоба от 5 хил. лева.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат