Спецполицай от МВР се самоуби!
- Редактор: Dunavmost
- Коментари: 0

Румен Ковачев - Румпи (40 г.) е сложил край на живота си, предаде "Марица.бг"
Бившият футболист се е самоубил в София.
През последните години Ковачев работеше в дирекция „Специализирани полицейски сили“ на МВР.
През 90-те юношата на ЦСКА (на снимката вдясно - бел.ред.) играе като централен защитник с екипите на "Ботев" (Враца) и "Първа атомна" (Козлодуй). В козлодуйския тим Румпи се състезава рамо до рамо с Диан Попов, Валентин Лилов, Емил Борисов, Генчо Симеонов, Станислав Стоянов-Бандерата и др. Треньор на отбора тогава е Димитър Ефремов, а негов помощник - Валери Цветанов.
Мачът на "Ботев" (Враца) от "Б" група днес започна с минута мълчание в памет на починалия Румпи и друг бивш футболист на врачани Илия Драгомиров, който също си отиде от този свят.
Екипът на Dunavmost изказва съболезнования на роднините и близките на двамата.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра