Скайп: Работим усилено, за да поправим проблема
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0

„Скайп” работи усилено за отстраняването на проблема, който причини срив на платформата. Това обявиха от компанията, след като чатът се срина по целия свят.
„Работим усилено, за да поправим проблема, заради който някои потребители не могат да се регистрират и да използват Скайп. Извиняваме се за всички неудобства и ще информираме постоянно нашите потребители”, се казва в съобщението, предаде агенция ПИК.
„Някои потребители, т.е. целия свят” – подиграват се потребители в социалните мрежи.
Днес популярната платформа за чат и разговори онлайн се срина навсякъде. Потребителите не могат да се логнат, а от компанията препоръчаха използването на уебверсията.
Според коментари в социалните мрежи, обаче, и тя не работи.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра