Шестокласник стана отличник на България

0
Томас-Калин Симеонов бе поздравен лично от министъра на образованието Красимир Вълчев
Томас-Калин Симеонов бе поздравен лично от министъра на образованието Красимир Вълчев

Шестокласникът Томас-Калин Симеонов от Монтана получи грамота за отличник на България.

При получаването на отличието той бе поздравен лично от министъра на образованието Красимир Вълчев.

Томас-Калин е пианист и вече е завоювал много национални и межуднародни награди от престижни музикални конкурси. Той е насител на златен медал и гран-при от конкурс в Лондон, има медал-трета степен от конкурс в Москва.

Томас- Калин се учи на пиано при музикалната педагожка Ирина Николаевна в Берковица. Всяка седмица той пътува до града под Ком, за да взема уроци от Ирина Николаевна в школата по изкуствата „Проф. Петко Наумов” при чаталище „Иван Вазов”. С успехите си той носи слава на двата града – Монтана и Берковица.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари