Шефът на "Булмаркет" пътува към Хитрино

0
Станко Станков все още не знае каква е причината за инцидента
Станко Станков все още не знае каква е причината за инцидента

Цялото ръководство е потеглило към Хитрино

Няколко вагона са дерайлирали, но каква е причината за това и ние още не знаем. Това каза по телефона шефът на „Булмаркет” Станко Станков, предаде TVN. Той и цялото ръководство на фирмата пътува към Хитрино.

Припомняме, че товарна композиция с 23 цистерни дерайлира, след като два от вагоните й се закачиха за далекопровод и последва експлозия. 4 души загинаха, след като взривната вълна срути къщи и предизвика пожар в село Хитрино.

Унищожена е гарата и сградата на полицията. Много сгради са опожарени. Прозорците на много къщи са потрошени, а някои имоти са и запалени. Местните хора, които са изключително уплашени, разказват пред медиите, че една от махалите на селото, е изгоряла напълно и я няма.

Източник: TVN
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Тодоре, аз съм порядъчна жена - не пия, не пуша...

– Ама аз те видях да пушиш!

– Сигурно съм била пияна!

Нови коментари