Ромите в Гърмен сами ще си събарят къщите
- Редактор: Иван Матев
- Коментари: 0

"Ние няма да допуснем да бутнат къщите в махалата, сами ще го направим". Това заявиха пред bTV ромите от Гърмен.
Те бяха категорични, че ще изчакат и ще видят какво ще се случи. По думите им ще кротуват и ще изчакат развоя на събитията без протести или ултиматуми.
"Сега всичко е в ръцете на кметицата. Тя трябва да помисли къде ще бъдат настанени хората, защото не могат да останат без дом", категорични са те.























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...