РИОСВ спря нов транш на незаконен боклук към България
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

РИОСВ - Монтана спря два автомобила с отпадъци да влязат в страната
Регионалната инспекция по околната среда и водите /РИОСВ/ в Монтана е спряла два камиона с отпадъци да влязат в България през Дунав мост 2 при Видин-Калафат, съобщиха от инспекцията.
Камионите е трябвало да стигнат до площадка за отпадъци в Червен бряг, но същата е затворена преди около месец от РИОСВ - Плевен.
Спрените сега два превоза на отпадъци, както и предходния превоз на 04 май тази година до площадката в Червен бряг, са незаконни трансгранични превози, обявиха от РИОСВ в Монтана. За предприетите от екоинспекцията в Монтана действия е уведомен министъра на околната среда и водите, уточниха от там.























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...