Разпилян живак на улица "Петър Берон"
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 2

Вчера екипите на РДПБЗН са реагирали по сигнали за опасни ледени висулки, паднали дървета, разпилян живак и пожар в цех на фирма.
От 11:50 до 12:25 часа, един екип от ГСД при РДПБЗН – Русе е изпратен по сигнал за опасно надвиснало ледено образувание на моста, намираш се на входа на град Русе, над пътя за квартал Долапите. Спасителният екип е отстранил висулката, след което е пренасочен към адрес на ул. Петър Берон в Русе, откъдето са се обадили, че е разпилян живак от счупен термометър.
Спасителите са събрали и депонирали живака.























Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия