Пуснаха Юлия на свобода
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0
0

Софийският градски съд освободи срещу подписка Юлия Василева, която изостави бебето си в столичния „Западен парк”.
Според магистратите няма опасност тя да се укрие или да извърши ново престъпление, пише btv.bg.
Бебето беше открито на 11 август в парка от случайни минувачи.
Наказанието за това провинение е лишаване от свобода за 3 години.
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!
























Николай Радулов: Във Варна е лакомо за престъпници
Родители излизат на протест в Русе
Станислав Анастасов: Запорираха ми сметките, не мога да си...
Николай Радулов: Във Варна е лакомо за престъпници
Румъния прие проектозакон за сливане с Молдова