Пуснаха Юлия на свобода

0
Майката захвърли бебето си в парк
Майката захвърли бебето си в парк Снимка: БГНЕС

Софийският градски съд освободи срещу подписка Юлия Василева, която изостави бебето си в столичния „Западен парк”.

Според магистратите няма опасност тя да се укрие или да извърши ново престъпление, пише btv.bg.

Бебето беше открито на 11 август в парка от случайни минувачи.

Наказанието за това провинение е лишаване от свобода за 3 години.

Източник: btv.bg
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари