Пуснаха движението по булевард „България“

0
Към момента пътят в посока „Дунав мост“ е освободен.
Към момента пътят в посока „Дунав мост“ е освободен. Снимка: БГНЕС

Възстановено е движението по булевард „България“ и в двете посоки.

Към момента пътят в посока „Дунав мост“ е освободен. Очаква се до минути да бъде пуснато и движението на автомобилите по долното платно, където беше разпилян товарът. Булевард „България“ беше затворен за часове заради катастрофирал румънски ТИР. Инцидентът стана около 3 часа тази нощ.

ТИР-ът е преминал през мантинелата и е спрял в разделителната ивица. Заради голямата денивелация между двете платна камионът не можеше да бъде изтеглен.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари