Плевенчанин разпознал изчезналите сестри
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0

Kaкто вече писахме, изчезналите преди 10 дни три сестри от село Иваново са открити.
Момичетата са били забелязани в Плевен от местен жител, който ги е разпознал по снимките, публикувани в медийното пространство, допълва pleven.utre.bg.
Още в сряда вечерта 17-годишната Глория, 16-годишната Станка и 15-годишната Силвия са били върнати в село Иваново, но в момента се под полицейска закрила, информира Нова телевизия. Обяснението, което сестрите дали, е, че излезли да се поразходят. Няма следи от насилие по тях, няма намеса на други хора в изчезването им.
Заради наивната им постъпка полицията обяви сестрите за общодържавно издирване на 31 май - три дни след изчезването им.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста