Пациент в УМБАЛ Бургас опитва да се самоубие за втори път

0

Драма се разиграва в момента в една от болничните стаи на УМБАЛ-Бургас.

Както Dunavmost съобщи по рано, млад пациент виси на прозореца и заплашва да се самоубие, скачайки от втория етаж. На място има полиция и пожарна, както и психолози, които се опитват да го разубедят.

Пациентът се казва Диян и това му е вторият опит да сложи край на живота си. Именно поради тази причина той е настанен в лечебното заведение, тъй като бил на косъм от смъртта. Бургазлията е приет в реанимация след неуспешния опит и след като се е стабилизирал, са го преместили в друго отделение

Майка му и сестра му са тук, но той не иска да разговаря с тях, комуникира само с полицаите.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари