Първи случай на ебола в Кот д’Ивоар от 25 години
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

В Кот д'Ивоар откриха първия от 25 години случай с хеморагичния вирус ебола.
Toва съобщиха вчера отделно здравното министерство и Световната здравна организация (СЗО), предаде Ройтерс, цитирани от БТА.
По думите на здравния министър Пиер Димба на Кот д'Ивоар става дума за изолиран случай с 18-годишно момиче. То е пристигнало от съседна Гвинея.
От СЗО казаха, че това е първият случай с ебола в Кот д'Ивоар от 1994 г. насам.























Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Моторист загина на булевард „България“