Пълен абсурд! Мъж отиде в спешен кабинет за превръзка, но му измериха кръвното
- Редактор: Dunavmost
- Коментари: 1

Столичанин се оказа в странна ситуация, когато потърсил медицинскапомощ. Мъжът имал операция на бузата, но раната се отворила и се наложила спешна превръзка. Човекът отишъл при дежурната сестра в столичната 18-та поликлиника. Какво било учудването му обаче, когато вместо смяна на марлята, дежурната сестра любезно му предложила да му измери кръвното, пише БЛИЦ.
Оказало се, че сестрата нямала нито бинт, нито марля, нито спирт. Била обаче така любезна и предложила на неочаквания пациент – случката се разиграва след 22 часа, да му измери кръвното. След учтивата „услуга“ той си заплатил потребителска такса от 2,90 лева.
Човекът недоумява как е възможно в спешен кабинет, в столицата да няма никакви необходими консумативи. В нормални държави след подобен сигнал биха се предприели санкции и мерки. При нас обаче едва ли ще е така.























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК