Пълен абсурд! Мъж отиде в спешен кабинет за превръзка, но му измериха кръвното

0
Оказало се, че сестрата нямала нито бинт, нито марля, нито спирт
Оказало се, че сестрата нямала нито бинт, нито марля, нито спирт

Столичанин се оказа в странна ситуация, когато потърсил медицинскапомощ. Мъжът имал операция на бузата, но раната се отворила и се наложила спешна превръзка. Човекът отишъл при дежурната сестра в столичната 18-та поликлиника. Какво било учудването му обаче, когато вместо смяна на марлята, дежурната сестра любезно му предложила да му измери кръвното, пише БЛИЦ.

Оказало се, че сестрата нямала нито бинт, нито марля, нито спирт. Била обаче така любезна и предложила на неочаквания пациент – случката се разиграва след 22 часа, да му измери кръвното. След учтивата „услуга“ той си заплатил потребителска такса от 2,90 лева.

Човекът недоумява как е възможно в спешен кабинет, в столицата да няма никакви необходими консумативи. В нормални държави след подобен сигнал биха се предприели санкции и мерки. При нас обаче едва ли ще е така. 

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари