Паднали дървета смачкаха "БМВ" и "Опел" в Русе

0
Сигнал за паднало дърво върху лек автомобила на ул. Хан Крум в Русе / Снимката е илюстративна
Сигнал за паднало дърво върху лек автомобила на ул. Хан Крум в Русе / Снимката е илюстративна

Вечерта от 19:00 до 19:45 часа един екип от Първа РСПБЗН е изпратен по сигнал за паднало дърво върху лек автомобила на ул. Хан Крум в Русе.

При отстраняване на клоните е установено, че е счупено задно ляво стъкло и деформирана задна лява врата на колата с марка БМВ. Дървото е било нарязано и отстранено.

По-късно в 21:45 часа служители на Втора РСПБЗН са изпратени до вх. Д на блок “Вела Благоева'', откъдето граждани са сигнализирали за паднало дърво върху лек автомобил. При пристигане на място пожарникарите са установили, че е паднал клон от дърво върху “Опел Астра”.

Пострадали хора няма.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари