Отровното трио: Организира се протестно автошествие от Министерски съвет до резиденция „Бояна“

2
Сборен пункт: паркинга пред БНБ. Носете знамена
Сборен пункт: паркинга пред БНБ. Носете знамена

Организира се протестно автошествие от Министерски съвет до резиденция „Бояна“, съобщиха от „Отровното трио“.

В страницата си във фейсбук те напомнят: „Не забравяйте! Днес, в 16:30 стартираме протестно автошествие от Министерски съвет до резиденция "Бояна" с 20 км/час. Сборен пункт: паркинга пред БНБ. Носете знамена."

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари