"Отровното трио" организира протестно автошествие

2
Ще караме с максимална скорост 20 км./ч. и ще надуем клаксоните, за да чуе Борисов, че исканията остават
Ще караме с максимална скорост 20 км./ч. и ще надуем клаксоните, за да чуе Борисов, че исканията остават Снимка: БГНЕС

"Отровното трио" организира протестно автошествие

Това стана ясно от публикация в социалните мрежи.

"На 04.12, петък, от 15:00 се събираме на паркинга на БНБ, за да поемем на протестно автошествие. Ще караме с максимална скорост 20 км./ч. и ще надуем клаксоните, за да чуе Борисов, че исканията остават. Кажете на още хора и си носете трибагреници!", заканват се недоволните

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари