Отново срязаха оградата в района на "Товарна гара" в Русе

0
Дали и този път НКЖИ ще плати сметката от джоба на българите все още не е ясно
Дали и този път НКЖИ ще плати сметката от джоба на българите все още не е ясно Снимка: Кристиян Юлзари / „За истината“

Поставената ограда в района на жп спирка "Товарна гара" Русе тази седмица осъмна срязана за втори път в рамките на няколко месеца. Причината според хората в района е “да се пресича по-лесно през линията”.

Дали и този път НКЖИ ще плати сметката от джоба на българите все още не е ясно

Този път дупката е по-голяма”, коментира жена, живееща в близост, предаде „За истината“.

При предишния такъв случай Националната компания “Железопътна инфраструктура”, която е собственик на обекта, каза, че записът на видеокамерите на перона не е достатъчно ясен, за да се идентифицират извършителите. Затова оградата беше възстановена за сметна на НКЖИ, т.е. на българския данъкоплатец.

Дали и този път НКЖИ ще плати сметката от джоба на българите все още не е ясно. До публикуването на текста оттам не отговориха на запитването на медията.

ЖП линията, която преминава през централната градска част на Русе, действително се нуждае от ефективно обезопасяване на фона на няколко инцидента с трагичен край от последните години при незаконно пресичане на железопътната линия.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!

Списък с коментари

  • 17
    6
    Пффф
    Минавайте минавайте, после ще има пак материал за новините
  • 17
    5
    оставете
    телетата да намазват релсите
  • 19
    4
    България
    Има хора , има и говеда със вид на хора. Кой разбрал - разбрал.
  • 2
    3
    Салим Кривия
    Кристиян Юлури. Пъпчивият шебек. Лансират само идиоти с най-извратените имена. Къде са Българите ?
  • 15
    2
    Краси
    А видеокамерите за имитация ли ги сложихте или нищо не гледате на тях?
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари