Отлично представяне на МГ ”Баба Тонка” на олимпиадата по информационни технологии
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 1

От 10 до 12 май 2019 г. в гр. Враца се проведе Националният кръг на олимпиадата по информационни технологии. От МГ ”Баба Тонка” на Националния кръг бяха допуснати и участваха 4 ученици.
Александър Желязков от 12в клас се класира на второ място в направление Мултимедийни приложения със своя проект Math World Weapon. Научен ръководител на ученика е Сюзан Феимова – старши учител по информатика и ИТ.
Отлично се представиха и другите участници в олимпиадата и получиха следните оценки:
Мария Кирилова от 8в клас, с научен ръководител Сюзан Феимова – Отличен 5.50;
Любо Любчев от 10в клас, с ръководител Румяна Жекова – Отличен 5.75;
Симо Александров от 10в клас, с ръководител Румяна Жекова – Отличен 6.00 и бе класиран за лауреат.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия