Откриха труп на жена в силистренско село

0
Жената е намерена мъртва в дома си със следи от насилие
Жената е намерена мъртва в дома си със следи от насилие

67-годишна жена е намерена мъртва в дома си в силистренското село Окорш със следи от насилие.

Информацията бе потвърдена пред БТА от кмета на селото Емилия Кралева. Образувано е досъдебно производство, но от полицията и прокуратурата не дават повече информация за случая.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари