"Опел" нацели такси и го влачи пет метра
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0
Червено комби натресе днес по обяд такси до училище „Отец Паисий“ в София.
Това е поредната катастрофа на кръстовището между улиците „Отец Паисий“ и “Сан Стефано“. Близо два часа разследващи полицаи изясняваха причината за инцидента. Шофьорът на таксито е засякъл пътя на комбито. Таксито е идвало откъм Учителския институт, а комбито откъм „Булаир“. Червената кола е влачила 5 метра таксито, пише Нов живот.
Според свидетели шофьорът на таксито е откаран с линейка в Спешното отделение. Има съмнения за счупен таз. Пак според свидетели 20-годишният водачът на червеното комби нямал свидетелство за правоуправление.
Младият шофьор сподели, че таксито е изскочило внезапно и не е имал никаква възможност да реагира.



























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра