Обявяваме война на новата стара миризма на мастило, която обгазява Русе
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

Обявяваме война на новата стара миризма на мастило, която се усеща предимно в западната и централната част на Русе
Това пише русенецът Иван Белчев във фейсбук групата "Писмо до кмета на Русе". Ето целия му пост:
"Обявяваме война на новата стара миризма на мастило, която се усеща предимно в западната и централната част на Русе.
Вчера и днес се усеща в района на МГ "Баба Тонка" и спирка СБА.
Какви действия да предприемем. Ясно е че протести и сигнали няма да помогнат, а трябва ние да се активизираме.
Снимайте, правете видеоклипове, пускайте коментари.
Като за начало, къде мирише днес в Русе. Така ще установим района на предприятието замърсител. Не че нямам предположения..."























Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%