Няма население, пари няма, пенсии няма, нищо няма
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Кои всъщност са истинските български собственици на Олимпик, които откраднаха парите?
Кои шефове от ГЕРБ ги протежират вече 10 години и делят с тях откраднатото? Тези въпроси чакат отговори
Простотията, нефелността и кражбите на Баце и неговите некадърници застрашават самото функциониране и съществуване на държавата България, чието обедняло, болно, нещастно и отчаяно население бързо изчезва.
Няма ТР, няма ГРАО, нямаго сайтът на Правосъдното министерство, няма Олимпик, няма КТБ, няма НАП, няма КФН, няма население, пари няма, пенсии няма, нищо няма.
Само Баце плещи за грандиозни успехи. Луд!
Акад. Петър Иванов
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра